Odwiedz
księgę gości
i przeczytaj opinie o nas
ks

Sylwester 2015

Karaibska noc Gorący Sylwester w Zajeździe „Ryś”! 2015/2016

W Sylwestrową Noc wszystko jest możliwe! Tym razem Zajazd „Ryś” zabierze Gości w egzotyczne zakątki Karaibów. W gorących latynoskich rytmach przeniesiemy Państwa na pełne atrakcji plaże archipelagu!

Poszukiwacze skarbów będą mogli znaleźć szczęście na wyspie Aruba, czyli w karaibskim Las Vegas. Tego wieczoru fortuna będzie sprzyjać każdemu. W końcu Goście znajdą się pod urokiem Wysp Szczęśliwych.

Atrunków, chrzęst kostek lodu, drinki z parasolką przywitają Gości na wyspie Barbados. W stylowo zaaranżowanym barze będzie można zasmakować egzotycznych koktajli i oczywiście rumu, za którym przepadał gospodarz wyspy, Kapitan Hook. Nie zabraknie palm, leżaków, parasoli, girland z kwiatów... Pamiątkowe zdjęcie z podróży oraz wspomnienie egzotycznych klimatów sprawią, że Sylwestrowa Noc w Zajeździe „Ryś” nabierze wyjątkowego charakteru!

Sylwester w Zajeździe „Ryś” to gwarancja udanej zabawy. Na stołach tradycyjnie królować będzie wyśmienite menu, a na parkiet zaprosi wszystkich doświadczony Zespół Atlantik, który zapewni niezapomnianą zabawę do białego rana. Nowy Rok przywitamy hucznie – lampką szampana i niezwykłym pokazem fajerwerków. Zapraszamy na jedyną taką Noc Sylwestrową w mieście!

Koszt: 200 zł/os. Rezerwuj już dziś – liczba miejsc ograniczona 86 219 02 41 / 604 571 571 Start o godz. 19.00

Nie martw się o powrót do domu – zostań na noc! Dla Gości nocleg tylko 50 zł/os. + śniadanie.

Zajazd „Ryś” / Al. Legionów 152 / 18-400 Łomża

2015-11-23 10:24 Opublikował: Konserwator strony

wszelkie prawa zastrzeżone www.zajazdrys.pl
projekt i realizacja Speed S.C.